Karoglanin “Evrim” Risalesi

“Evrim” Risalesi

Karoglanin “Evrim” Risalesi

Esselamu Aleyküm,

Bir kac dangil diyorki neymiş insan maymundan gelmişmiş.

Allah demiyormu Kuranda, Yaptiklari Hata yüzünden dünya attik onlari(Hz. Adem ile Hz. Havvayi) diye,
Dünya sifir kilometre hicbirşey daha icad olmamiş, öyle takim elbise fabrikasi hatemoglu altin başak daha kurulmamiş, Hz Ademin kışın sırtına alacağı bir sakkosu yok bir palto icad olmamiş, neyle sogukdan koruncak, mamutlar (fillerin ilk versiyonu) kuzey kutbunda yaşarlarken, onlar tüylüymüş, cünkü yöreye ve mevsime ayak uydurmuşlar, soguga karşi üzerlerine tüy üretmiş vücutlari, mevsime uyum saglamişlar .sonra büyük soguk buzul devri olunca, ordan aşagiya inen göc eden filler, bu sefer sicak afrika hindistan gibi bir yere inince, ne olcak sicakdan terlememek icin, yine mevsime uymuş, bu sefer ciplak olmuşlar, yani kıl dökmüşler. peki bunu biliyorsan niye Ademin hatemoglu paltoyla cennetten inmedigini bilmiyon ahmak. “Kylie Minogue” gibi konsere gittigi yere bir konteyne elbise eşya götürcek kadar elbisesi eşyasi yok. bir yol yok yolak yok, ne olcak onun vücüduda kışın sogukdan üşümemek icin KILLANDI tabikine, ve ne derler Erkegin KILLISI Ademden kadininki ise AYIDAN duymadinmi bunu sen.
ve yine neymiş cilali taş devriymiş, lan angut demir daha cikarilmamiş, demirin nasil işlencegi bilinmiyor, SIFIR kilometre dünya diyoz işde angut, öyle olmasina ragmen aklini caliştirmişda, mizragina taş baglayip avlanmiş, lan angut, adem ile hava cennetten kovulup dünya inince senin köşedeki bakkal amca yok, merkezdeki market gibi bir marketi bakkali yok, bir lokma icin araycak bulcak avlancak da yiyecek, ne yapacak ya başka beyinsiz evrimci.

ee neymiş egilerek yürüyormuş, maymun gibiymiş, lan dangil ,Hz Adem avalanirken gördü, aslana bakti kaplana bakti, nasillar onlar, hepsi egilik vaziyette, nasil avlaniyorlar bakti gördü, oda avini yakalaycak koşcak, insan aynel yakin, görerek taklit ederek ögrenen bir varlik, bir insan gördügünü taklit edebilen varlik, bakti kaplan böyle kedi böyle bilmem kim böyle davraniyor, ne yapcak oda egildi belkide, degilmi, sonra bir bir ihtiyaci olan şeyleri icad etttikce dogruldu dikildi giyinmesini ev yapmasini ögrendikce gelişdi işde. yani buna maymundan gelim denirse, söyle şimdi de görelim maymundan geldigni iddia et görelim .

Bir Karoglan Risalesi 18.02.2016

Kar©glan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 18.02.2016 Perşembe saat 14:36

Author: RasitTunca

Bir yanıt yazın