VLC Media Player Ücretsiz Media Oynatıcı Programı indir

VLC Player diğer adıyla VideoLAN Player, sıklıkla güncellenen ve ücretsiz olarak dağıtılan güçlü bir medya oynatıcısıdır. İçerisinde barındırdığı çözücüler ve dahili codec’leri sayesinde VLC Player bilgisayarınız üzerinde bulunan her tür video ve ses dosyasını çalıştırabilecek kapasiteye sahiptir. Tamamen ücretsiz olarak geliştirilen ve dağıtılan VLC Player’ın hem Windows ve Mac hem de Android sürümleri bulunmaktadır.

Son derece basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan VLC Player her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının tercih edebileceği bir medya oynatıcısı olmasına karşın profesyonel seviyede tercih seçeneklerini içerisinde barındırıyor. Video ve ses dosyalarına ayrı ayrı ayar yapabilme özelliği, içerisinde barındırdığı gelişmiş ekolayzır sistemi ve daha birçok özelliğiyle VLC Player hiç kuşkusuz sisteminiz üzerinde varsayılan olarak kullanmak isteyeceğiniz medya oynatıcılarından biridir.

VLC Player Sürümleri

VlC Player yapılan bağışlarla geliştirilen bir sistem olmasına karşın oldukça kararlı bir şekilde gelişimini sürdürüyor. Şuan için VLC Player’ın Windows, Mac OS X ve Android için indirilebilir sürümleri bulunuyor.

VLC Media Player Ücretsiz Media Oynatıcı Programı indir

https://www.vlc.de/

Author: RasitTunca

Bir cevap yazın