Subliminal Hak Mesaj-Cübbe Giymiş imam ve Ardındaki Cemaat Neye Benziyor Neyi Simgeliyor Sizce – Şimdiye Kadar Farkeden Oldu mu?

Subliminal Hak Mesaj-Cübbe Giymiş imam ve Ardındaki Cemaat Neye Benziyor Neyi Simgeliyor Sizce – Şimdiye Kadar Farkeden Oldu mu?

Ettehiyyatü Duası Okunuşu

“Ettehiyyâatü lillâahi vessalevâatü vettayyibâatü esselâamü aleyke eyyühennebiyyü ve rahmetüllâahi ve berakâatühüü esselâamü aleynâa ve alâa ibâadillâahis salihiyn. Eshedü ellâa ilâahe illallâah ve eshedü enne Muhammeden abdühüü ve rasüülüh.”

Ettehiyyatü Duası Manası

“Her türlü kavlî, bedenî ve mâlî ibâdetler Allâh’a mahsustur. (Her türlü dil, beden ve mal ile yapılan ibadet Allah’a içindir) Ey sâni yüce Peygamber, selâm ve Allâh’in rahmetiyle bereketleri senin üzerine olsun ve selâm bizlere ve Allâh’in sâlih kullarina olsun. Ben sehâdet ederim (yakînen bilirim) ki, Allâh’tan baska hiçbir ilâh yoktur. Ve sehâdet ederim ki Hazret-i Muhammed Allâh’in kulu ve Resûlüdür.”

Ettehiyyatü Duası Arapça

اَلتَّحِيَّاتُ ِللهِ وَالصَّلَوَاتُ وَالطَّيِّبَاتُ؛ اَلسَّلاَمُ عَلَيْكَ اَيُّهَا النَّبِىُّ وَرَحْمَةُ اللهِ وَبَرَكَاتُهُ؛ اَلسَّلاَمُ عَلَيْنَا
وَعَلَى عِبَادِ اللهِ الصَّالِحِينَ؛ اَشْهَدُ اَنْ لاَ اِلهَ اِلاَّ اللهُ وَاَشْهَدُ اَنَّ مُحَمَّدًا عَبْدُهُ وَرَسُولُهُ

Subliminal Hak Mesaj – Cübbe Giymiş imam ve Ardındaki Cemaat Arka Perspektifden Bakınca Neye Benziyor, Neyi Simgeliyor Sizce – Şimdiye Kadar Farkeden Oldu mu?

illimunati neden hergör selde “penis” resimi yapıyor? nereden öğrendi sizce? onlar mı icad etti bunu? yoksa müslümanlar yıllardır zaten yapıyormuydu? Arka perspektifden bakınca KIYAMDAKi CüBEELi iMAM PENiSE benzemiyor mu Sizce?

UYAN MÜ’MiN! UYAAAN ARTIK…..

Raşit Tunca

Schrems, 03.08.2021

Author: RasitTunca

Bir cevap yazın