Hipnoz Hipnozculuk Nedir?

Hipnoz Hipnozculuk Nedir?

Hipnoz  büyücü ve sihirbazların kullandığı en uç metottur. şeytanın en büyük komutanlarına verilen özelliktir, şeytanlar tarafından o özellik onlara veriir.
Bu Özellik mesela telefonunuza istemediğiniz halde bir mesajın gelmesi ve mesaj telefonunuza alındıktan sonra gönderen kimseninb telefonunuzun hafıza kartına girip sizin telefonunuzu işlevsiz hale getirerek Hafıza kartındaki bütün bilgileri kendini aktarması gibi bir işlem. hipnozcu kimselerin, sizin isteğiniz dışında, insanın komut Merkezi’ndeki konuşma ve hafıza kartı dışındaki bütün sistemleri kapatan bir bir sinyalin bir sesin bir dalganın yayılması ile, insanı sisteminizin ele geçirilmesi demektir. Onu ilk defaı Mısır Büyücüleri denemiiş ve yapmışlardır. ve bunu iyi amaçlarla kullanıyoruz görüntüsü vermek için de tedavide Kullanıyoruz görüntüsü vererekten vücudunu işlevsiz Hale getirerekten  sinil sistemimizdeki sensörlerin hiçbirisi çalışmaz hale gelir, tamamı işlevsel sistemler devre dışı olur ve işlevsiz hale gelerekten,  size acı duymadan bir ameliyat yahut benzeri bir görüntü verebilir fakat bu allahın her insanı ayrı ayrı yaratmasındaki gayesi olan, özgür insanın özel hakkına tecavüzdür.  birçok hipnozcu bunu yapmıştır. Bir insannı Herhangi bir nesneye dokunmadan asılı bırakmışlardır. Çünkü sinir sistemindeki sensörler çalışmamaktadır. Yani bunu dediğimiz zaman oturduğumuz sandalye gerçekten hayatımızda var m,ı yattığımız yatak gerçekten altımızda var mı dedirtiyor insana, Eğer bir insan  sandalyesiz oturabiliyor sa,  yataksız da havada yatabiliyorsa,  O zaman bu dünya tamamen frekanslar Dünyası demek budur, o zaman gördüğünüz sandalye ne?  yattığımız yatak nerede,  yediğimiz elma ne, bu karmaşaya girersek çıkamayız.
şeytan insanlara böyle bir hal ile gözlem yaptırdığı zaman, insanın Bir hiç olduğunu, Dünya’nın Güneş’in Ay’ın Her şeyin bir hiç olduğunu kabul etmek dışında bir seçeneği kalmaz. şeytanın  komutanı görevini yaptıktan sonra şeytan kendisi gelir ve o insandaki Tanrı  ve Allah inancını da yok edip inkar ettirir geçer, ve işte Kur’an’da geçen düşmüş melekler, onlara bu ilmi,  kafir olmadan yani  dinden çıkmadan bunu Öğretmezler  denilen ilim budur.  Halbuki orada  sandalye olmadığı için, orada havada oturuyor değildir, asıl gerçek şeytanın frekans halinde olduğu, ve ordusunun da cinlerinde, kafirlerininde ve iyilerinde frekans halinde oldukları, frekansında çok güçlüsünün, bir sandalye  kadar sert, ve  bir yatak kadar yumuşak olabildiği dir,  hipnoz edilmiş kimseyi havada asılı tutan şeytan ve cinlerdir, Rüzgar ve rüzgar Çeşitlerinden Tornado(Hortum) denilen rüzgar Çeşidi, içinde döndürdüğü toz toprak olmadan, Mobilya ağaç insan olmasa, gözle görülen bir şey değildir, gözle görülmeyen bir şey nasıl olurda bir binayı havaya kaldırıyor dediğimiz zaman, işte frekansın gücünün açığa çıktığını anlamış oluruz. Frkansın daha kuvvetlisi işte bir yerde sabitlenirse, isterse sandalye durumunda isterse Yumuşak yatak durumunda  olabilir, melekelrde her surete girer, hikmetinden önceki, cinlerin ve şeytanların durumu da budur.ve Firavun’un Büyücüleri ellerindeki ipleri ip bile yok iken  Yılan şeklinde göstere biliyorlardı.
Allah onları Musa’nın aasasına verdiği, onlardan daha üstün bir güç ile, ve sadece Hazreti Musaya buna inandırmaktla, onun imanı ile bütün Büyücüleri yendi, onları dize getirdi, ve onlar Musa’nın Rabbine iman ettik dediler. Firavun’un onları öldürme korkusundan bile yılmadan, Biz Musa’nın Rabbine iman ettik dediler.  Ondaki güç bizim elimizde kinden daha büyük bir güç, O yüzden büyük güç, küçük gücü yener, yenildik, O’nun ve Rabbinin gücünü böylece kabul ettiler Sadece.

Orada görülene Bakıp da, ne sandalye yok, ne  Yatak yok, ne de Tanrı yoktur denebilir.

Allah vardır  Diridir  hiç ölmez,  Kur’an’da  Cenabı mevlamız, insanı nasıl yarattığını, Hatta Nasıl yeniden  dirilttiğini,  isterse 300 sene uyutabildiğini, isterse kayadan deve  doğurtabildiğini, isterse bir çamura ruh üfleyince kuşa döndüre bildiğini, insanlara göstermiş,  peygamberleri ni de buna vesile kılmıştır. Bu na  rağmen insanoğlu, her şeyi yaratan Rabb’inin tercih edeceği yere, şeytanın kandırmacasına tercih edip, Yanlış yola sapmıştır .
Hipnoz yukarıda dediğimiz gibi  düşmuş meleklerden 2 tanesi olan Kuranda bahsedilen büyü öğreten “Harut ile Marut” ’un  öğretisi olan, dinden çıkmayı gerektiren bir öğretidir. Her kim  hipnoz yapıyorum diyorsa,  ve yapıyorsa, bilinsin ki, o kafirdir, şeytanın askerlerinden, komutan askeridir. Allah’ın Kur’an’da ki sözü ile, her kim  bu yöntemleri kullanıp,  şeytana ve askerine, onun sözlerrine taparsa, ona inanırsa,  Rabbimiz mevlamız Kur’an’da buyurmuştur ki:

“ Cehennemi onlar ile dolduracağım ” diye yemin etmiştir.


şeriat zahir ister, her kim Zahir olan görünenleri inkar ediyorsa, bilin ki gavurdur kafirdir, gözümüzle Gördüğümüz her şey vardır, aksine inanan, ve bunu ispat etmeye çalışanlar, tüm  Kutsal kitapları,  peygamberleri,  melekleri  yok saymış, bunları yok saymakla da, Allah’ı da inkar etmiş gavurdur. ve Yine Muhammed’e inmiş dini,  musaya inmiş dini,  ve 124.000 peygamber inmiş dini  de inkar etmiş demektir,
sakın öyle kimselerin yanında bulunmayın, böyle kimselerin gösterdiği şeylere inanmayın,  hava da uçsada, denizde yürüsede,  sakın onlara inanmayın,  O’nların  bulunduğu yerden uzak durun, ya bugün, böyle keramet gösteriyorum, şeyhin diyenlerin hepsi, bu sistemi yöntemi kullanmaktalar, hepside Şeytanın Askerleridir, yaklaşık olaraktan hepsi de böyle diyebiliriz.

Bir Karoglan Raşit Tunca Makalesi

Raşit Tunca
Schrems, 4 Ağustos 2021

Author: RasitTunca

Bir cevap yazın