Mehdinin, EBULEHEB silahini kullanmasi – yani TEBBET  silahini kullanmasi

Mehdinin, EBULEHEB silahini kullanmasi – yani TEBBET  silahini kullanmasi

(Kar©glanin 9 Aralık  2016 Cuma Vaazi)


أَعُوذُ بِاللهِ مِنَ الشَّيْطَانِ الرَّجِيمِ , بِسْمِ ﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم

  قُلْ مَن يُنَجِّيكُم مِّن ظُلُمَاتِ الْبَرِّ وَالْبَحْرِ تَدْعُونَهُ تَضَرُّعاً وَخُفْيَةً لَّئِنْ أَنجَانَا مِنْ هَذِهِ لَنَكُونَنَّ مِنَ الشَّاكِرِينَ  قُلِ اللّهُ يُنَجِّيكُم مِّنْهَا وَمِن كُلِّ كَرْبٍ ثُمَّ أَنتُمْ تُشْرِكُونَ

Kul men yuneccîkum min zulumâtil berri vel bahri ted’ûnehu tedarruan ve hufyeh(hufyeten), le in encânâ min hâzihî le nekûnenne mineş şâkirîn. Kulillâhu yuneccîkum minhâ ve min kulli kerbin summe entum tuşrikûn

Meali :

Euzubillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim

“(Denizleri ve karalari deccalin fitnesi bürüdügünde,  mehdi askerlerini toplayip) Bizi karanın ve denizin karanlıklarından (tehlikelerinden) kim kurtarır?”  diye nida ederlerken, onlardan (Mehdinin asklerlerinden birisi derki) Elbetteki bizi ben kurtaririm, biz bunun için şükredenlerden degilmiyiz zaten. Allah Dedi ki: “Onlardan ve her türlü sıkıntıdan sizi O Allah kurtarır (bir önceki ayette o “ben kurtaririn” diyen asker, o halife yani, Allahin O nda tecelli ettigi hali ile o asker kurtaririr. Ama siz yine de O’nu da inkar edersiniz zaten.”

Hani Hz. Süleyman bana kim belkisin…. dediya işde burdada mehdi, bizi bu deccalin karalari denizleri bürüyen bu kehrwert Frekans silahindan kim kurtarir der, ve onun askerlerinden olan pirana baligi, yani ebu leheb, yani küfürün icine konulan iman olan ebu leheb, yani piranha baligi Mr. Hawkings e derki : bizi sen kurtaracaksin! nasilmi? yani  kehrwert problemini cözerek, yoksa seni ardimdan atarim, almam gemiye ve ardimiza, ey piranha bak, kuranda seni tarif ederken derki “iki eli kurusun” der ve “kurududa” der ve senin iki elin kurudu, iki elinde kötürüm sen ebu Lehebin 2016 versiyonusun amma, Allah seni boşuna öyle hem muhammed zamaninda, hemde mehdi zamaninda canlandirmadi, artik görev senin, zehir gibi bir kafa var sende, ve formül ise bak buna yakin olcak, yani “TEBBET” Terside düzüde ayni, tersinden oku ayni, düzünden oku ayni, ve sen öyle bir sayiyi bul ki, bu bize yardimci olsun, ve tersinden düzünden, horizontal vertikal, hep ayni sayiyi versin, ve sen bununla tersi olmayan yani “vahdeke La şerike lek” olan halifeyi bulmamiza yardimci olacaksin, ve o halife  ile, bu deccalin kehrwert veya frekans silahina karşi savaşacagiz, yani ey hawkings bunu duydunsa, sana öyle elli kere mektup, mail yazmaya gerek yok, haydi hemen göreve üssüne dön, ve hemen cözmeye başla, ey ebu leheb, 2016 model ebu leheb, haydi baken. Fakat SIFIR rakam degildir, bunu unutma, o rakamlarinda dışında olan birşeydir, o haric başka birşey bulacaksin der isekde inanma! formül SIFIR yani sifirin 3 d hali ile (Daha dogrsu  Kreis yani dünya gibi güneş gibi yani kürede ve pi de sakli yine) ey hawkings yani tersi düzü önü arkasi hepsi SIFIR, amma bunu kehr wert formülüne öyle bir yere koyki, onu Silahini KIRSIN yok etsin,O nun hicbir freknasi bozmasina izin vermesin yani, haydi cabuk ol cöz bunu.

Sadakallahul Aziym EN’AM Suresi 64. ayete Tefsiren meal verildi


—oOo—

Peygamber Efendimiz Sallallâhü Aleyhi ve Sellem Buyurdular

… (O sırada) FİTNELER, KARIŞIKLIKLAR, İHTİLALLER çok olur da insanlar BİRBİRLERİNİ ÖLDÜRÜRLER. İnsanlar kendi canlarına kıyarlar ve yeryüzünü belalar kaplar. İşte öyle sıkıntılı bir zamanda … MEL’UN (lanetlenmiş) DECCAL … çıkar..

( Ölüm, Kıyamet, Ahiret ve Ahir Zaman Alametleri, İmam Şarani, Bedir Yayınevi, s. 482)

“Allâhumme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed. Kemâ salleyte alâ ibrâhîme ve alâ âli ibrâhîme inneke hamîdun mecîd”
“Allâhumme bârik alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed. Kemâ bârakte alâ ibrahîme ve alâ âli ibrâhîme inneke hamîdun mecîd”

Yolculugumuza başliyoruz :

Ve Deccal aleyhillane frekans silahini icad etti, ve yeryüzünde ve karalarda, denizlerde, ve hatta havada, iklimlerde ifsat etmedik yer birakmadi. Bu yüzden bu silahla savaşmak cok zor (Ne söylersen, ne dilersen, ne dua edersen, ne okursan, ne yaparsan, kehrwertini alip ters ceviriyor.) ve ettigin dua, söyledigin söz, veya  yapman dedigin herşey tersine dönüyor. ve insanlari cani  yapti, birbirini öldürür oldular, ve hatta hayvanlara dahi hükmediyor yine. ve onunla savaşabilcek, iyi matematik bilen, ve kehrwert problemini cözebilcek bir askere ihtiyacimiz var, ve o asker HAWKINGS yani piranha baligi veya ona denk birisi

“…Deccalın fitneleriyle bilerek, severek isyan ve tuğyana (azgınlığa) ve Ye’cüc ve Me’cüc’ün anarşistliği ile fesada (karışıklığa) ve canavarlığa giden ve dinsizliğe, küfr ve küfrana düşen (inkar ve nankörlük yapan) insanların akıllarını başlarına getirmek hikmetiyle, arzdan bir hayvan çıkıp  onlara musallat olacak, ve onlari  zîr ü zeber (darmadağın) edecek.

Bediüzzaman Said Nursi, Sözler, s. 359

—————


Allah kainata yasalar kanunlar koymuş mesala diyorki demire : “sen egilmedigin, ve elektronlarin da hizlica döndügü müddetce sert ve demirsin, sen bunu kaybettimi, demirlikden cikdin demekdir.” o uyuyormu buna? Evet uyuyor o kurala, ve melekler vasifindanmi, evet Azazil meleklerin başiydi, yine bakira dedi : “sen egilcek bükülceksin” bugün kabololar bakir ve egilir bükülür, yine suya dedi : “girdigin kaba uyacak, su gibi olanlar saf olnalrda girdiginiz topluma uyacaksiniz” kurali yani. yine bukallemuna dedi : “ortama rengini uydur, kamuflaj ol”. yine havaya dedi: “her delikden sizip  gireceksin”. yine güneşe dedi : “her delik kovukdan girip aydinlatacaksin”. yani işde melekler kural ihlali ypmazlar. onlar ona emrolununa itaat ederler. oysa insanoglu, isyanda edebilir, itaatde. itaat ederse meleklere uyar, isyan ederse isyan ehli olan asi meleklere uymuş olur. yine onlarda Allah in askerimi? evet askerleri, karanlikda Allah in askeri, winterde yine sogukda askeri ve mikroplarda, Allahin askerleri. Yani öyle olunca, geldik gündönümü zamanina, yakinda 21 Aralik olacak, ve gündönümü, ve bizim Tarikimiz yolumuz olan  Tarikati Raşidi de, artik sabah namazini son vakte dayamak  kurali ve hikmeti bitip, bu sefer de,  ikindi vaktini akşama yakin kilmak, hata bazen ikindi namazina ikindinin son vakti başlayip akşam vaktinde devam ederek ara ara  geceyi sogugu ve karanligi iterekden, geceyi yavaş yavaş kovmak hikmeti başlayacak. ve sonra ise yine gündönümü ve bizim tarikati raşidi de günlük virdimizdeki “Allah” zikrini 66 defa yerine artik 666 defa cekme zamanina geliyoruz. ne zaman 21 aralikda başlayacagiz, yani öyle olunca, son bir defa herkes evvabin namazi, alti rekatli evvabin kilsin, ve gecenin dibine dalalim, sonra  ordan cehennemin, gecenin zulumet ve sogugun dibinden, zemheriyi alip cikalim, yani ben zemherimi, cehennemin dibinden aldim cikdim, yani ebu leheb i aldim cikdim. sizlerde, ey askerlerim, dibe dalin ve  birilerini alip cikin, oradan ve bahara dogru yürüyelim inşallah. hani biz ilk alanlardaniz amma, bizim carkimiz farkli oldugu için biz aldik yürüdük, şimdi askerlerimizde birer tane alacak yürüyecek inşallah, ve 6 rek atli evvabin kilma hikmeti bu sebebledir. yeni dibe gecenin dibine dalmak icindir, yani yoksa hergün hergece Evvabin kilinmaz yine, yani o namaz.

Derin diplerden, kömürlerin icinden elmasi cikarma hikmeti, soguk kuzeyden derin dipden, zemheriyi, kutup yildzinizi bulma hikmeti, yani zemheriyi bulma ve cikarma hikmeti.

ey Ri Ri ey kara(mavi) elmas ben seni bu derin diplerde aradim buldum, şimdi ferahlandir bizi, söyle bize bir “diamond” şarkisi yani riri şarkisi ve ferahlandir bizi.
ve biz pi sayisiyiz yani 13,316312316…. ve bizden daha derin olan daha kücük olan dut agaci var, dut kadar kücük meyva, ve ondan daha kücük ay cekirdegi var, ve bizdende derin dalanlar varken, korkma ey askerim, bize Allah derin dalma, dalgiclik hikmeti, yolun başina varma hikmetini vermişken, hicbiriniz korkmayin tabancasi  1 li isa varken korkmayin, birliden ondan da ötede onun babasi mehdi varken o piiiiiii varken 0,0000000000000000000000001 de olabilir, yine 0,1 de olabilir veya 0,1 deki sifirin ötesine gecer, 15646547465465465465 de olabilir yani pii gülüm pi, korkma! o olmazsa suya girer rooooooo oluruz biz. yahut demire girer reeeee veya irrrrrr yani “yaniltma” oluruz biz. veya kömüre girer cikar işde RiRi oluruz biz. Riri yi arar buluruz biz, kömüründe özünü demirinde özünü arar buluruz biz, denizlere dalar da denizlerin en karasini en kötüsünü arar bulur “ebu leheb” gibi Piranhaslarida arar buluruz biz. o piranhaninda bir yol gösterene ihtiyaci varki, yolunu bulabilsin degilmi gülüm. O nunda özünde hak oldugunu arayip bulabilsin degilmi gülom.


Rabbim askerime, özüne olan seyri, seyri sülukunu tamam edip nefsini bilip bulmayi nasip eylesin, ve nefsini bilenlerede Rabbini arayip bulmayi nasip, etsin ” Nefsini bilen, Rabbini bilir ” hikmetine erdirsin inşallah.

–oOo—أَللَّهُمَّ أَرِنَا الْحَقَّ حَقاً وَ ارْزُقْنَا اتِّبَاعَهْ وَ أَرِنَا الْبَاطِلَ بَاطِلاً وَ ارْزُقْنَا اجْتِنَابَهْ


”Allahım! Bizlere, hakkı Hak gösterip ona tabi olmayı, bâtılı da Bâtıl gösterip ondan yüz çevirmeyi nasib eyle..! ”

وَآخِرُ دَعْوَاهُمْ أَنِ الْحَمْدُ لِلّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ

Ve âhıru da’vâhum enil hamdulillâhi rabbil âlemîne,
Amiyn.
Elfatiha maassalavat.

سُبْحاَنَكَ اللَّهُمَّ وَبِحَمْدِكَ، أَشْهَدُ أَنْ لاَ إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ، أَسْتَغْفِرُكَ وَأَتُوبُ إِلَيْكَ

Sübhâneke Allahümme ve bihamdik, eşhedü en lâ ilâhe illâ ent, estağfirullahe ve

etûbu ileyk.

–OoO–


Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 9 Aralık  2016 Cuma

Original Kar © glan

Author: RasitTunca

Bir cevap yazın