-----------------------

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Felekler, Boyutlari, Kadinlar, Boyutlari
68 

FELEKLER, BOYUTLARI, KADINLAR, BOYUTLARI

Euzubillahiminesseytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim

Velfecr ile ahiri ayet

esteuzubillah

vedduha ile ahiri ayet

sadakallahul azim

SICCIN

Ya Rabbi Vecalne min ehli schefati muhammed aleyhisselam

ve ehli schefeati isa aleyhisselam

vahschurna fi zümeretihi

ve evridna havzahu

Euzubillahiminesseytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

yagulune einne leterikü eilahetine lischairi mecnun.

BEL CAE BIL HAGGI VE SADDAGAL MÜRSELIYN

inneküm lezaigul azabil eliym

sadakallahul azim

Yolculugumuza basliyoruz

Yolculugumuz baschimiza ödül koyan amerikan dümbügü Arap baskanina seslenmekle baslayacak

ulan eschekolusu schimdiye kadar neredeydiniz haaa cenetül bakiyi dozerlerle kürerken siz müslümandinizda biz musanin duasinin arapcasini tam manasiyla okuyuncami arap kesildiniz arapcayi bilmeyen geri zekali ahmak amerikan yalakasi amerikan dümbügü arap basi ne senden ne senin koydugun paraya tamah edip karschimiza cikacak dümbükten korkumuz var ulan. muhammed öldü gitti ona salavat okunmaz diyen medinede peygamberin yani basinda millete murdar et tavuk yedirten mc donaldslar acan amerikan dümbükleri siz degildinizde biz dik öylemi müslümanligi biz suya düsürdük dimiiiiii ulaaaan müslümanin parasiylami hacilarin parasiylami bizi öldürtcen ulan

Allahin tasiylaAllaha tas atmaya kalkan ahmaklarsiniz Biz Allaha tevekkül ettik ve kibleye döndük vekilimiz Allah velimiz Allah

bizden korkmaya bilirsin Amma bizim vekilimizden velimizdende korkmuyorsan cik karschimiza göndercegin adama adresimi de ver

biz Avusturyada asagidaki adresde oturuyoz kimi göndereceksen gönder bekliyoz

Rasit Tunca
Budweiser strasse 6
3943 Schrems

Simdi yolculugumuza essass olarak baslayip devam ediyoruz

yolculugumuz kancik nedir aciklmakla baslayacak

gecen hafta yani cumadan önceki günleri kasdediyorum müslümanin haftasi cuma ile baslar cuma ile biter is yerinde kadinin birisi bizim ucak kazalari sebebiyle yaptigimiz arastirmayi duymus pausede dedi bana sen el okuyormuschsun benim elimede bir bak bakalim dedi.

bizi fal bakan cingene sandi, bakayim dedim elini acti baktim sol elinde arapca 88 yaziyor sagi ac dedim sagda iki tane bir ve onlarin arkasina yazilmis 8 yaziyor yani sagda üc rakam yaziyor halbuki cogu insanda bu aynidir sagda 18 yazar solda 81 yazar bu kadininki farkli 99 u tamamliyor amma üc boyut verilmis sagda iki tane bir olmasi hasbiyle yani sag iken yasarken 11 celal ismi celili üzerinde tecelli ediyor dedim senin ömründe 11 güclügün var kadin dedi ben hep iyilik etmeme ragmen hep kötlükle karsilasiyorum

schimdi geldik püf noktasina ben iyimiyim kötümüyüm dedi ben bunu söyleyemem dedim

kadinda sag elinde118 yaziyor birinci olarak yani derinlik ikinci iki tane 1 üstte yani 11 en yani width

ve sag elde 88 yaziyor yani tieef boyutu uzayda bir cismin boyutu cizilirken genellikle soldan perspektiv alinir ve boy en ve tieef olarak cizilir bu neyin boyutudur kanciklarin boyutu yani dönmesinler kacmasinlar diye üc boyuttan zaptedilir er olan seyler hep cizgisel olarak cizilir yani iki boyut vardir ya 18 81 yada 81 18 dir ücüncü boyut neyi temsil eder simdi biraz aciklayacagiz altin vardir gümüs vardir bakir vardir birde demir vardir ana maddeler bunlardir diger her madde bunlardan türemisdir bu bu haftaki birinci bombamiz bu birde iste bu maddeleri ölcen mihenk taslari vardir iste kadin bana ben iyimiyim kötümüyüm diyor kadinda üc boyut var yani mihenk taslarindan birisi kimse mihenk tasini boynuna asip gezdirmez altini takip gezdirir iste fala bakanlar uydurmuslar sunun su tasi bunun bu tasi var diye bunu dinleyen salaklar taslari bogazinda gezdirirler

dört tane büyük mihenk tasi vardir birincisi yakutturki bu demiri ölcmeye yarar yani seytanin kac seytan oldugunu kac derece seytan oldugunu ölcer haaaa simdi ikinci bombamiza gelince iste atomlar cekirdegin etrafinda dairesel hareket eden elektronlardan olusur oysa mihenk taslari mim yazmazlar sadece say ederler yani ileri ve geri hareket eden elektronlardan olusurlar buyurun araschtirin bilim adamlari yani mihenk taslari neden kanciktir dedik iste gider gider ve geri döner yine gider gider ve geri döner

iste geldigimiz menzil burasi olmasi sebebiyle haramiler yolumuzu kestiler ve bizde burada say yaptik oysaki biz zaten her an hu cekiyoz bizim say yapmamiz mimi tam olusturmamiza sebeb olur yani hu nun yanina bir cizgi geldimi mim olusur Arap fellahi kendini seyyid diye atfediyor seyyidlik nerden geliyor bilirmisin fatima annemizden devam edip gelen kan soyu senin fatima annemize yakisan neyin var

Rasululahin sünnetini salavatini cignerken onun arkadaslarini bagalarin dozerlerin altinda cignetirken nerede o seyyidlik sen olsan olsan peygamberimizi öldürmek icin zehirledikleri etten yuttugu tükrügün meydan getirdigi zehirli kan olabilirsin seyyidligini inkar etmeyiz amma seyyidlige yakisani yapmadiktan sonra muhammedi sallallahu aleyhi ve sellemi hasta ettikten sonra onun ashabinin kemiklerini topragin üstüne cikardiktan sonra bu nasil seyyidliktir

Davul ile dümbelek ben cennete gitcen diye ses cikarirlarmis bunu duyan zurnada bende cennete gitcen demek istermis amma tam orada iste zurna cart diye ses cikarirmis yani diyemezmis yani seninki o hesap muhammedin S.A.V. sevdiklerini ayak altina almak senin özünde var cünkü sen muhammed aleyhiselami zehirlemek icin gelmisdin zaten senden ne beklenirki baska

simdi konumuza dönüyoruz

bir erkegin erkekligi zekeri 17 cm veya 20 cm veya 21 cm ölcülür peki ölcüsüz bir sey yokken dünyamizda kadinin ölcüsünü nasil ölccez iste kadin üc boyutla ölcülür ve en derin ölcüye sahip olan disi yaratilan pirenin disisidir iste o plutodan da ilerdeki gezegendirki bunu önce gezegen dediler sonrada hayir degil dediler geri zekalilar o gezegen günesden ne kadar uzak günesin ona ulasmasi icin ne kadar uzun isiga sahip olmasi lazim sa onunda onu icine alacagi o kadar derin boyuta ihtiyaci var o kadar kücük olmasina ragmen o kadar büyük islerin temsilidir ona ters orantili olarak pirenin erkeginin zekeri ise en kücük zekerdir kendine göre iste pirenin gezegenide mim yazmaz günes etrafinda sadece say yapar iste bu yüzden yanildilar bilim adamlari onu gök tasi saniyorlar bir o yana bir bu yana hareket ettiginden.

Rabbimiz mülk suresinde ne buyurtuyor

esteuzubillah

ma tera fi halgirrahmeni min tefavüt

Tefavüt nedir? iste o.

rabbimiz sizlerin ipinizi koyuvercegenimi sanirsiniz.

seytan seytan bile adem aleyhiselam cennette testi gibi yatarken icine girdi cikti ve tüü dedi bu yere göge sigmaz dedi notunu verdi o bile bildi insanoglunun nasil bir yaratik oldugunu. sanirmisiniz bu yere göge sigmayacak insanoglunu Cenabi mevla saliversin iste günes sistemizden cikisda önce pirenin gezegeni gelir sonra halley gezegeni kuyruklu yildizi gelir iste pire o yüzden say yapan bir gezegene sahip pire ne renktir siyah, siyah neyin rengi haa boyut sormadim gecenin ve seytanin ve demirin rengi iste demirin mihenk tasi neydi yakut idi yakut ile seytan ölcülebilir dedik ve pirenin gezegeni iste yakuttandir iste bir mihenk tasi daha vardirki oda insan ölcer ne kadar insan ne kadar hayvan iste o hacerül esved tasidirki halley kuyruklu gezegeni ile cennetten dünyamiza getirilmisdir

simdi kara hastalik olarak bilinen kanserin cesidi olan aneminin caresini yazacagiz

bir soluklanalim bir soguklanalim önce

..........

Bismillahirrahmenirahim

Alem islam olsun niyetiyle

aneminin caresi piredir pireninde bokudur gerisini bilim adamlari arastirip bulsun bizden bu kadar

pireyi yazdik peki biti unutalimmmi hayir unutmadik

iste oda günes sistemimize en yakin gezegen ve cok yavas dönen daha dogrusu say yapan bir gezegendir ve zümrüttendir oda iste bitin gezegenide zümrüttür bu haftaki son bombamizda anten yapmak isteyenler biti arastirsinlar ve zümrüt lü anten yapsinlar en iyi anten zümrütlü antendir

Biz size her seyi söyler olduk iste ahir zamani yasiyoz sizin ilminiz arttikca bereket kalkiyor neden bu kadar ilme ragmen Allaha kullugu anlaymayan insanlik isanin kiymetini bilmeyen insanlik onun arkadasinin kiymetini mi bilecek bilemezler iste bu yüzdende bereketiniz kalkacak. ilim artacak berket kalkacak

Peygamberimiz ashabinin fakihlerinden

Muaz i yemen hakim olarak gönderirken söyle sual etdi

sana birisi bir dava veya soru ile geldiginden ne ile hükmedeceksin

Muaz dedi Kuran ile

Peygamberimiz dedi ya kuranda bulamazsan

Muaz dedi Rasulullahin sünnetiyle

Peygamberimiz ondada bulamazsan dedi

Muaz da söyle cevap verdi

kendi reyimle ictihadimla hükmederim

Bunu muazdan isiten peygamberimiz hamdetdi.

Kuranda A dan Z ye her sey mevcuttur amma zaman olurki kuran gözlere gözükmez ister ahir zamanda haremi serifin imaminin gördügü rüya budurki kuran gözlerden kalkacak cünkü insan oglu kuran ile Cenabi Allaha tas atmaya kalkiyor cenabi mevla buna müsade etmez o yüzden kuran mahfuz aleme kaldilrilacak iste o vakit sadece aklillarda kalanlar kalacak

iste o vakitin memuru muaz Radiyallahu anhdir onu arayanlar ancak

vicdanlarinda bulacaklar vicdansizlar onu bulamazlar

Rasululahin amcasinin oglu Abdullah ibni abbas radiyallahu anh enam suresinin 129 . ayetinin manasini söyle rivayet etmisdir

Allah bir kavme veya millete hayir murad ederse, onlarin hayirlisini onlara dost ve veli kilar,Eger Zalim bir kavmede scher murad ederse o kavmin üzerine zalimleri musallat eder,Zalim bir hükümdar veya idareci gitse bile yerine yine zalimi gelir. neden böyledir cünkü o millet veya kavim gidisatini düzeltmedigi icin

ey anasina atasina küfredenleri dost edinen toka eden Cumhurbaskani ermeniler senin atana küfrediyor onu katil ilan ettirmeye calisiyor hitler bütün yahudileri firinda yakti o barbar olmadi türkler osmanli barbar oldu simdide katil sifati yakistiracaklar atana. neymis doguda ne mutlu türküm diyene yazmayacakmis tüüüüüü allah cezani versin senin emi o devletten yedigin maas gözünle dizine dursunda ne gör ne yörü emi bumu bu devirin basbakani cumhurbaskani iste ne dedik kuranla allaha tas atmaya kalkanlar gibi türklerin türk devletinin parasiyla türklere sövdüren aldigi maasla kürtlere türkleri bicaklatan cumhurbaskani burda özünü bilen kürtler sözümden disari bu dünya sen gibilere kaldi

vaylar bize veyller bize

Rabbim teala bizi ve sizi bozuk mezheblerin ve bu mezheblere bagli bulunanlarin( vahabi arap fellahlari gibi) scher ve zararlarindan muhafaza etsin korusun.Allahu teala mücerred rahmetiyle bizi, islam ve kurtulus firkasinin bulundugu firkayi naciyenin bulundugu dogru yol ve sünnet üzerine bulundurup o yol üzerinde öldürsün

amiyne velhamdülillahi rabbil alemiyn

Signing of RasitTunca
Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca

Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi