Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sayfamızdaki PDF Kitapları indirecek Olan Kimselerin Okuması Gereken Kurallarımız
Dikkat-1 

[Resim: Dikkat-1.gif]Sayfamızdaki PDF E-Book Kitapları indirecek Olan Kimselerin
Okuması ve KABUL Etmesi Gereken Kurallarımız:
[Resim: Dikkat-1.gif]

Bu yazımızı okuyacak olan müminlere Selam münafıklara lanet olsun!

Bu  dini Mübin Allahu teâlâ'dan bizlere güzel yaşamanın insanca yaşamanın kuralları olaraktan 124.000 peygamber den kitaplar hadisler ve Mütevatir yoluyla alimleri tarafından ulaştırılmıştır. hiç Bir Alim hiçbir peygamber hiçbir gerçek mümin bu dini para ile değişmez. fakat  aramıza girmiş olan paragöz münafıklar dinimizin peygamberlerden kitaplarından ve onların hadislerini bize rivayet eden hadis alimlerinden aldıkları bilgileri haciz mezat para ile Dinimizi bize pazarlamaktalar. Hangi kitap ve onun yazarı olursa olsun kitabında 1 adet ayet veya bir alimin sözü veya bir hadis yazıyor ise o kimse bize o  aldığı (Hadis ayet veya söz ün..) telif hakkını yahut Allah'tan aldığı telif hakkını, telif hakkı da şöyle olması lazım “ Ben bu ayeti parayla satacağım. müsaade eder misin? diye sorup da”evet al ve sat” diye onayladı Yazan bir telif hakkını göstermediği  müddetce  o kitap ve ilim  Peygamberimizin hadisinde buyurduğu “ilim müminin Yitik malıdır, nerede bulursa alsın.” hadisi icabınca o kitabı münafığın elinden alıp müminlere parasız dağıtmak görevimizdir, o ilmi öğrenip yaşamak ve dağıtmak vazifemizdir.
vazifeye binaen dinimizi anlatan Her kitabın sahibi zamanın sahibi ve imam olaraktan bize aittir.  ve bizde  güzelllik ile bizimle  anlaşıp,  bu dinin, dini Bilgilerini bizimle  paylaşıp Onları Satmaması gerektiğini öğrenesiye kadar bu münafıklarla savaşıp, onların elinden Dinimizi geri almak yine vazifemizdir. onları(O bilgileri) da müminlere helal Olarak ve gönülleri mutmaıyn olaraktan sayfalarımızdan Alıp bedava indirmesi gerektiğini anlatasıya kadar bu münafıklarla savaşacağız.

Dikkat "Bu Din Senin Tekelinde Değil" diyen Ey ahmak! Benim tekelimde olmağını bildiğin kadar senin tekelinde de olmadığını da bil.

Misal olaraktan sevdiğin bir kızı Onun anası karnında yaratmadı, sen o kızı sevip Hanım eş veya sevgili olaraktan aldığın zaman, Allahu Teala ya o kızın telif hakkını ödedin mi? bir defa Allahu Teala şükrettin mi ki, sen peygamberin hadisini ayetini kitabında anlatarak dan, o kitabı satma Hakkı kendinde buluyorsun. Hadis alimleri bir hadisin Rivayeti doğru mu diye tespit etmek için o günün zamanında araba yok uçak yok ve yürüyerek ten bazı yerlere bazı yerlere at ile yüzlerce kilometre gitmişler ve bir hadisi dinlemek için o hadisi gerçek olaraktan kitabını alabilmek için. Sen gördün mü ki İmam Ahmet Bin hanbel Kitabı müsnedi Çoğaltıp da sattı diye bir Rivayet var mı sen imamı Ahmed bin Hanbel'in hadisini bedava bulup hemen kitabına yazıyorsun ve O na telif hakkı vermeyen dangalak,güya ben tercüme ettim  diye ve senin kitabını da yer alıyor diye bir de bizden telif hakkı istiyorsun, nereden senin oluyor bu kitap.  Bütün dini kitaplar zamanın sahibi Mehdiye aittir. Bütün dini bilgiler Mehdiye aittir Mehdi de onları İslam alemine ve  iman edecek her Mümine bedava dağıtma hakkına sahiptir. aynı İmam Ahmet Bin hanbel Hazreti Muhammed Hazreti İbrahim gibi O da dinini Para İle Satmaz .

sayfamıza Gelip bizi şikayet etmeye kalkacak O münafık paragöz (:::)çocuğu bu yazıyı okuduğu zaman kurallarımızı kabul etmiş sayılır. kurallarımızı kabul etmeyen bu sayfadan kitap mitap indirmesin. kurallarımızı kabul eden her Mümin gönül rahatlığıyla her kitabı Her bilgiyi anasının ak sütü gibi indirsin okusun ondan faydalansın bize de bir dua etsin yeter.
Bu konuda kendinde hak gören her densizin haddini bildirmek vazifemizdir.

Zamanın Sahibi Raşit Tunca
Schrems, 2020 senesinin Nisan ayının 17'si saat sabah 7.16

[Resim: Dikkat-1.gif]son olarak Burayı da oku KRALLLARIMIZI KABUL ET ve kitabı indir

Yahutda bu Sayfadan Sikdirol git!

Bu kurallarını okudum ve kabul ettim. Adalet karşısında bunların dışında bir hak iddia etmeyeceğim diye onaylarım.

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi