Giriş yapmadınız.

• Giriş

Mübarek Günler

Hoşgeldin Ramazan Karoglan Başagaçli Rasit Tunca

Sayın ziyaretçi, Efsane1Türk Board sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Karoglan-1

Misafir

1

Saturday, November 10th 2012, 8:30am

10 Kasım Mustafa Kemal Atatürkü Saygıyla Anıyoruz

[Resim: 24116385227216994330.png]

[Resim: 59387034788207872797.jpg]

Benim Naçiz vücudum elbet Birgün Toprak Olacakdır Amma Türk Milleti ilelebet Payidar Kalacakdır.
Mustafa Kemal Atatürk

Ey Türk milleti cenazade terbiyesizlik edilmez herkez huzur ile cenazenin yanida durur.bu gün terbiyesizlik edip sokaklarda celenk kavgasi edip Atürkü üzmeyin Oki milletini ileriye dogru yürürken görünce gözleri gülen idi.milletimizi kavga icinde gösteripte onun mavi gözlerini karartmayiniz.

Allah milletine böyle vefa gösteren milletinin düsmandan kurtulup tekrar ayaklanmasi dirilmesi için ömrünü heba eden bu adama Rabbim 60 sene vefa ile 10 kasimda saygi durusunda bekletti.

Ey Din bilmez dinciyiz gecinenler

Rabbim Araftda Hac edenlere bir vakit miktari ayakda durmayi farz kilmiş neden
Cünkü Adem Babamiza Adem Atamiza ve Havva annemize vefa için saygi duruşunda beklemekdir.
Bunca sene dinciyiz diye bas bas bagirip birde milletin önüne gecenler bumudur sizin vefaniz.
Allahin , emme isteyerek emme bilmeden emme kizarakda olsa bu millete 60 sene bu vakfe sünnetini isletti.
saygisiz edepsizler iki dakka vakfedip saygi göstermeye katlanamadilar kactilar gitdiler.

Kendilerini mehdi, Ataürküde deccal ilan eden ahmaklarada yaziklar olsun.o deccal olsaydi kiyamet coktan kopmus olurdu.

Rabbim firavunlarin deccallarin ardindan saygi durusu degil bilakis ebu leheb gibilerini üstüne tuvalet yaptirip cehennemin dibine gönderir.

oysaki milletine vefa gösteren bu zaat için Rabbim iki dakka saygi durusu nasip etmis.
Densizler dinsizler onu anlamaz birider atatürkcüyüm ezanlar sussun biri der dinciyim atatürk deccal.
Bu ne Ahmaklikdir.
ona saygi gösterek coluk cocuk ölüye saygi gösterilcegini ögrendi.
Vatanin kiymetini bilmeyenler vatani kurtaranin kiymetinide bilmez.

Ey Türk milleti hadi vakfe sünneti işlemeye milleti soyu sopu için vefa gösterene vefa gösterip iki dakka bekleme zamanidir.
Varsin dinciyiz gecinen ahmaklar durmasin bizler vefali bir evlat olarak 9 u 5 gece atamiza saygi durusna duralim vakfedelim her sey dursun iki dakka taksiler trenler korna calsin vapurlar samsuna cikarcasina vuf vuf yapsin. zaman vefa zamanidir vefa bilmeyenlere inadina bu günkü sünnetimiz vefa gösterenlere saygi duruşuna davet ediyorum sizleri.
Vefadan vefa dogar vefasizdan vefa dogmaz.
Rabbim yeni vefalar dünyaya getirsin inşallah.

Atam Ruhun şad olsun.

Mustafa Kemalin ruhu için elfatiha maasalavat.

.*Karoglan*.

Misafir

2

Sunday, November 10th 2013, 5:44pm

10 KASIM 2013
Atamımızı saygıyla anıyoruz.
Atam saat 9 u 5 gece Kocatepeyi ayaga kaldirdik daha sonra 5 dakika senin sünnetini yapip gözlerimizi yumduk ve sonra haciyatmaz ayaklandi.
Atam Türklük ölmedi Rahat uyu Kocatepe anfartalar ayakda ve Türkün elinde.
Mustafa evlatlari nöbetde Atam.

"Benim Naciz Vücudum elbet bir gün Toprak olacakdir.Amma Türk Milleti ilelebet Payidar Kalacakdir."
Mustafa Kemal Atatürk

Yer Imleri:

Webmasterresimleri

TOPLIST

TopList-Karoglan-5 AraBul-TopList4 Türkboardlari-TOPLiST4 Hakkalyakin-TOPLiST WBB-STYLE

Efsane1turk Board da Neler Var

efsane1turk.net - Dini - islami - Dini Resim - FIKIH - Kuran - Sünnet - Tasavvuf - BAYRAK - Milli - Eğlence - PNG - JPEG - GIF - WebButtons - Vaaz - Sohbet - Siyeri Nebi - Evliyalar - Güzel Sözler - Atatürk - Karoglan Hoca - Dini Bilgi - Radyo index - Sanal Dergi