VSDC Video Konverter – VSDC Ücretsiz Video Dönüştürücü Programı indir

VSDC Ücretsiz Video Dönüştürücü
Birçok formatta hızlı, güçlü, çok yönlü ve kullanımı kolay video dönüştürücü.

Programın temel amacı, video dosyalarını düzenlemek ve bir biçimden diğerine dönüştürmektir. DVD, AVI, QuickTime Videos (MOV, QT, MP4 ve M4V), MPEG, WMV, FLV, Sailor Video (MKV), RealVideo (RM ve RMVB), cep telefonları için video (3GP, ve 3G2), AMV, HD video (H.264 / AVC, AVCHD / MTS / M2TS, TOD / MOD ve TS) ve diğerleri. DivX, H.264 / AVC, MP3 ve AAC dahil tüm video ve ses kodeklerini destekler.

Tüm ana formatların desteği (HD video dahil)
Program, HD video (H.264 / AVC, AVCHD, MKV, TOD / MOD, TS) dahil tüm popüler formatları ve tüm video ve ses kodeklerini destekler. Desteklenen formatlar: DVD, AVI, MPEG, WMV ve ASF, FLV ve SWF, MOV, MP4 ve M4V, RM, RMVB ve 3GP, AMV ve diğerleri.

Sistem profillerinin geliştirilmesi
Profillerin yardımıyla, iki kez düşünmek zorunda kalmadan istediğiniz kaliteyi ve video formatını kendiniz seçebilirsiniz. Uygulama, tüm formatları ve çoklu ortam cihazlarını kapsayan geniş bir profil yelpazesine sahiptir. Bunları kolayca düzenleyebilir veya kendinizinkini oluşturabilirsiniz.

Video dosyalarından ve tek tek video karelerinden ses kaydetme
Artık film müziğini veya bir kısmını video dosyasından kaydedebilir ve herhangi bir ses formatında kendi film müziğinizi oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki bir video dosyasından herhangi bir resmi de kaydedebilirsiniz.

Birden çok dosyayı tek bir dosyada birleştirin
Birden fazla videodan video oluşturmak istiyorsanız tek yapmanız gereken kaynak dosyaları doğru sırayla açıp ayarlarda “Tek dosyada birleştir” seçeneğini işaretlemek ve dosyaları istediğiniz formata dönüştürmek.

Tek tek video klipleri kaldırın
Yerleşik düzenleyici ile bir videonun herhangi bir parçasını kolayca silebilirsiniz. Dönüştürmeden sonra, parçalar ortaya çıkan dosyadan kaldırılacaktır.

Videoların Dağılımı
Orijinal dosyanın boyutu çok büyükse, birkaç küçük bölüme ayrılabilir. Bu amaç için iki tür arıza vardır: boyuta göre ve işarete göre.

Yüksek kaliteli dönüştürme
Dönüştürücü yalnızca en yüksek kaliteli video işleme algoritmalarını kullanır, böylece dönüştürme sırasında kalite kaybı önlenebilir. Kalite, seçtiğiniz profile bağlıdır.

Yüksek hızlı dönüştürme
Mümkün olduğunda, tüm ürünlerimiz çalışmayı hızlandırmak için birden fazla işlemci kullanır. Bilgisayarınızda güçlü bir grafik kartı olsa bile, dönüştürmeyi hızlandırmak için bu prensip kullanılır.

Yüksek güvenilirlik ve kararlılık
Tüm ürünlerimizi tüm Windows işletim sistemleriyle uyumlu hale getirmek bizim için önemliydi. Böylece gereksiz problemler için endişelenmenize gerek kalmaz.

VSDC Video Konverter – VSDC Ücretsiz Video Dönüştürücü Programı indir

http://www.videosoftdev.com/de/free-video-converter/download

Author: RasitTunca

Bir yanıt yazın