Sevgililer Günü Anlamlı Sözler

Sevgililer Günü Anlamlı Sözler

Sevgililer ,Günü ,Anlamlı ,Sözler, Aşk,ve ,Sevgi ,Şiirleri

Sevgililer Gününde sevdiklerinize anlamlı mesajlar gönderin. Pek çok ülkede kutlanmakta olan Sevgililer Günü her yıl 14 Şubat’ta kutlanıyor. Sevgililer Günü en anlamlı mesajları, en manalı SMS mesajları, Sevgililer Günü en güzel sözleri, Sevgililer Günü en anlamlı sözleri için tıklayınız… Sevgililer gününde sevgilinize gönderebileceğiniz paylaşabileceğiniz en güzel sözleri, en anlamlı mesajları burada. Sevgililer Günü 14 Şubat günü kutlanacak. Sevgililer Gününe özel mesajlarla, Sevgililer Günü için en anlamlı en güzel sözlerle Sevgililer Gününde sevdiklerinizi sevindirin…

SEVGİLİLER GÜNÜ NASIL BAŞLADI?

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda Sevgililer Günü, “Aziz Valentin Günü” (İngilizce: St. Valentine’s Day) olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır.
Günümüzde, bazı toplumlarda sevgililerin birbirine hediyeler aldığı, kartlar gönderdiği özel bir gün olarak devam etmektedir. Tahminlere göre 14 Şubat günü, tüm dünyada 1 milyar civarında kart gönderilmektedir. Bunun yanı sıra hediye alımlarından kaynaklı piyasada satışlar artmaktadır.

Günümüzde Sevgililer Günü

14 Şubat, 1800 yıllarda Amerika’lı Esther Howland’ın ilk Sevgililer Günü kartını yollamasından bu yana çok sayıda insanın kutladığı toplumsal bir olay olmuştur. Bunun doğal sonucu olarak olayın ticari yönü çok fazla önem kazanmış, sevgililer günü tüm dünyada ticaretin canlandığı bir dönem haline gelmiştir.

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN EN GÜZEL, SÖZLER AN ANLAMLI MESAJLAR

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.
Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.
Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!
Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!
Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mı? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.
Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca asık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!
Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!
Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yasamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle..
Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.
O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!
Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!
Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım!
Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!
Ayrılık küçük sevgileri oldurur ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…
Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.
Sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun!
Sen benim hayatımda olduğun surece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.
Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yansızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.
Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun!
Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…
Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.
Seni sevdiğim kadar yasasaydım olumsuzluğun adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!
Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yasamak. Sevgililer günün kutlu olsun!
Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri astı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!
Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.
Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.
Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.
Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!
Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.
Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yanı hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!
Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!
Hanı en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer günü kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.
Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana…
Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hanı en güzel asklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.
Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın derinliklerinde ki huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!
Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.
Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum. Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

14 şubat sevgililer günü mesajları şiirleri sözleri

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Sevgililer Günü Mesajları,sevgililer günü ile ilgili anlamlı sözler, sevgililer günü ile ilgili sözler,
14 şubat sevgililer günü mesajları, 14 şubat sevgililer günü anlamlı sözler…
Aşk, yalnız sende gerçekmiş… Seninle aşkı yaşamak hiçbir şeye değişilmezmiş…
Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım.
Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin incitanem…
Sevgililer günümüz kutlu olsun. Daha nice yıllara.
Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.
Sevgililer günün kutlu olsun! Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki seni çok özlendim… Sevgililer günün kutlu olsun özlemim!

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.
Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu. Yanağına ufacık bir öpücük kondurdu, hissettin mi? Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Aşkım…,

Sen Tanrıya dilediğim dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerim ve daima benimsin…

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!
Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günün kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.
Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara. Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle. Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana. Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel olur.Benim en uzun ve en güzel rüyam, şu an bu mesajı okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biriciğim.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibideğil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sana sarılmak için çıldırıyorum… Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir…

Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum! Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi. Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki. Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı sende gördüm aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


» @–)–) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorum.

» Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

» Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

» Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem.

» Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun

» Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

» Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

» Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun

» Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

» Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

» Okadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

» Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

» bütün mevsimleri bir günde,bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle…daha nice sevgililer gününü beraber gecirmek dileğiyle…SENİ ÇOK SEVİYORUM

» Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum! Sevgililer gününüz kutlu olsun.

» Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

» DuYGuLaR VaRDıR aNLaTıLaMaYaN..SeVGiLeR VaRDıR KeLiMeLeRe SıĞMaYaN…BaKıŞLaR VaRDıR iNSaNı öMüR BoYu aĞLaTaN…YoLLaR VaRDıR aŞıLMaSı GüÇ oLaN. KaLPLeR VaRDıR aCıLaRLa PaRÇaLaNaN.Ve iNSaNLaR VaRDıR HiÇ uNuTuLMaYaN.SaNMa BeNi SeViPTe BıRaKaNLaRDaN. BeNiM SeVGiM MeZaRa KaDaR oLaNLardanSın … SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN PITIRCIĞIM;)

» Sevgililer Günün Kutlu olsun…. Sen benim yaşama sewincimsin!!!! SEn benİm VazgeÇilmezimsin….. SEn benimsin Aşkımmm

» DALGALAR SAHİLE VURDUĞUZAMAN KUMSAL ŞU İMZAYI ATAR SENİ SEVİYORUM

» SEVGİYİ YAŞAYANLARIN;SEVMEYİ ÖĞRETENLERİN TÜM SEVENLERİN SEVMEYE LAYIK OLANLARIN VE BİLHASSA SENN HER GÜNÜN SEVGİ GÜNÜ OLSUN, HER GÜNÜN SEVGİYLE DOLSUN…

» sana doğru bir kelebek uçurdum, daşları denizleri aştı seni buldu, yanagına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi ? sevgililer günün kutlu olsun

» aşkımın yapamayacağı hiçbirşey yoktur sadece bana sevgililer gününde hediye all:)

» seni sensiz yaşamak çok zor be gülüm. sevgililer günün hep benli geçsin.sevgililer günün kutlu olsun.


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

♥ Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

♥ Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem.

♥ Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ @–)–) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorum.

♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

♥ Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

♥ Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

♥ Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

♥ Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

♥ Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir (BibBiiiiiib) oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını . Muuckk!!!

♥ GUNESIN DOGDUGU DA BIR GERCEK BATTIGI DA… KALBIMIN attığı DA BIR GERCEK, GUNUN BITTIGI DE… NE CIKAR TUM GERCEKLERI SAYSAK TEK TEK. SENI SEVIYORUM, ISTE O EN BUYUK GERCEK…

♥ OPERIM DUDAKLARINDAN GUL KOKULU YANAKLARINDAN HER DEM GOZLERIMIN HAPSINDESIN KALBIMIN TEK SAHIBISIN… SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

♥ GULLER ANLATSIN SANA OLAN SEVGIMI, GULLER ANLATSIN YANLIZLIGIMI, CARESIZLIGIMI. YAVAS YAVAS ERIYEN YUREGIMI GULLER ANLATSIN BEN ANLATAMADIM.

♥ SEN BENIM HAYATIMDA OLDUGUN SURECE, NE SEN KIMSEYE RAKIP NE DE KIMSE SANA RAKIPTIR. DAHA NICE SEVGILILER GUNUNDE BERABER OLMAYI DILIYORUM.

♥ SANA DIJITAL BIR GUL YOLLUYORUM, CUNKU UZAKLARDA ELIMDEN ANCAK BU KADARI GELIYOR. AMA BIL KI GERCEGINI, GOZLERININ ICINE BAKARAK VERMEK ISTERDIM. VE SENI SEVDIGIMI FISILDAMAK.. SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

♥ DUN GECE SEN UYURKEN KIZILA BOYADIM DENIZLERI, UCURUMDAN ATTIM SESSIZLIGI, HABER SALDIM RUZGARLARA FISILDASINLAR SENI NE çok SEVDIGIMI VE OZLEDIGIMI.

♥ AYRILIK KUCUK SEVGILERI OLDURUR AMA BUYUK SEVGILERI GUCLENDIRIR. TIPKI RUZGARIN MUMU SONDURUP YANGINI GUCLENDIRDIGI GIBI… BIZIM DE SEVGIMIZ HEP YASAYACAK VE DAHA DA GUCLENECEK SEVGILIM. NICE SEVGILILER GUNLERINDE BIRLIKTE OLMAK DILEGIYLE…


♥ BULUTLARA YUKLEDIM HASRETIMI, RUZGARLARLA YOLLADIM SEVGIMI, YAGMURLAR YAGDIRDIM GOZYASLARIMLA KUCUK MELEKLER GONDERDIM SENI OPMEYE! SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

♥ BIR KUS OLUP GITSEM, ASSAM SU ENGINLERI, VARSAM SENIN YANINA. OPSEM DOYASIYA, KOKLASAM SENI, EN BUYUK HEDIYE ODUR BANA.

♥ BIR YUDUM SEVGI KOSKOCA BIR OKYANUSA BEDELDIR. SIMDI UZAKLARDA SENIN BIR YUDUM SEVGINE HASRETIM SEVGILIM. SENI HASRETIMI TUKETIRCESINE KUCAKLIYORUM.

♥ SANA DOGRU BIR KELEBEK UCURDUM, DAGLARI DENIZLERI ASTI SENI BULDU, YANAGINAUFACIK BIR OPUCUK KONDURDU. HISSETTIN MI? SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

♥ DOGAN HER GUNUN SABAHINDA ICIMDE GOZLERINI GOREBILMEK aşkı OLMASA, INAN HICBIR SEYE DEGMEZDI YASAMAK. SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

♥ SENI SEVDIGIM KADAR YASASAYDIM OLUMSUZLUGUN ADINI ASK KOYARDIM… SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN BIRICIK ASKIM!

♥ YUREGIMDEKI TEK ARZU, HAYALIMDEKI TEK TUTKU, BENI YASATAN TEK DUYGU SENMISSIN BEBEGIM… SEVGILILER GUNUNU KUTLUYORUM. DAHA NICE YILLARA.

♥ HADI GEL TUT ELLERIMI! BENIMLE YAN! BENIMLE MEYDAN OKU HER CARESIZLIGE! BENIMLE UYU BENIMLE UYAN. BIRLIKTE VARALIM NICE YILLARA.

♥ DENIZI ICERKEN MAVILER TAKILDI BOGAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GIBI CIRPINIYORUM. MAVI GOZLERINI OZLUYORUM. SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN.

♥ GOZLERIN NEHIR KIRPIKLERIN KOPRU OLSA, BEN UZERINDEN GECERKEN IPLER KOPSA VE DUSTUGUM YER DUDAKLARIN OLSA. SEVGILILER GUNUNDE BIR OPUCUK BORCLUSUN BANA…

♥ HANI EN GUZEL ASKLAR IMKANSIZ GELIR YA INSANA, IMKANSIZ OLDUGUN için ASIGIMSANA!.. SEVGILILER GUNNU KUTLU OLSUN BIRTANEM, SENI çok SEVIYORUM.

♥ SEN COLLERDE SERAP GIBISIN, ENGIN DENIZLERDE YAKAMOZ GIBISIN, ISIGIM SENSIN, GUNESIM SENSIN… BIL KI çok OZLENDIN… SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

♥ Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

♥ Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

♥ SEN DUNYAYA SURGUN BIR MELEKSIN VE BEN SENI O KADAR çok SEVECEGIM KI BIR DAHA CENNETINE GERI DONMEK ISTEMEYECEKSIN… SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

♥ SEVGILILER GUNUNDE BELKI YANINDA DEGILIM AMA DUNDE, BUGUNDE, YARINDA YUREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HISSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY BEN HEP ORDAYIM!

♥ MAVILER GIYER BULUT OLURUM, YESILLER GIYER BAHAR OLURUM, BAKARSIN BIR GUN BEYAZLAR GIYER SENIN OLURUM. SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN.

♥ SEVGILILER OPUSURKEN NEDEN GOZLERINI KAPATIR BILIR MISIN? CUNKU GOZLERIYLE DEGIL DE KALPLERIYLE GORMEK ISTERLER. YANI HISSETMEK ISTERLER. BEN DE SENI RUHUMUN DERINLIKLERINDE HISSEDIYORUM SEVGILIM CUNKU SENI çok SEVIYORUM. SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

GONLUME TAHT KURDUN, GONLUMUN SULTANI OLDUN, GECE GOKYUZUNDE PARLAYAN
YILDIZIM, SABAH ISE RUHUMA DOGAN GUNESIM OLDUN SEVGILILER GUNUN KUTLU
OLSUN!
O KADAR GUZELSIN KI YUZUNE BAKAMIYORUM TITRIYOR ELLERIM, ELLERINI
TUTAMIYORUM OYLESINE BAGLANMISIM KI SENSIZ DURAMIYORUM SEVGILILER GUNUN
KUTLU OLSUN!

BANA BIR GUNUN 24 SAAT, BIR SAATIN 60 DAKIKA VE BIR DAKIKANIN 60
SANIYE OLDUGU OGRETILDI AMA SENSIZ GECEN BIR SANIYENIN SONSUZLUK KADAR
UZUN OLDUGU OGRETILMEDI YASAMIMIZIN HER ANINDA BIRLIKTE OLMAMIZ
DILEGIYLE SEVGILIM SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN

BUTUN MEVSIMLERI BIR GUNDE, BUTUN YILLARI BIR MEVSIMDE YASAMAYA
RAZIYIM SENINLE DAHA NICE SEVGILILER GUNUNU BERABER GECIRMEK DILEGIYLE

INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDI, HEPSI PARLIYORDU AMA BEN SENI,
GUNESI SECTIM, BIR GUNES için BIN YILDIZDAN VAZGECTIM SEVGILILER GUNUMUZ
KUTLU OLSUN!

BU SEVGILILER GUNUNDE BEYAZ BIR GUVERCIN YOLLUYORUM SANA KANATLARINDA
MUTLULUK, YUREGINDE SEVGI VE SADAKAT, KARBEYAZ TUYLERINDE UMUT VE
GAGASINDA IYI GECELER OPUCUGU, YANAGINI UZAT

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok
seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı
görüyorum.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun
bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün
kutlu olsun!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış.
Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En
değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler.
İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı
gördüm, o da sensin birtanem.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.
Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de
sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer
günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki
bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu
olsun!

@–)–) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak
bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek
isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu
olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorum.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu,
yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu
olsun!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa,
inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin
bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine
kucaklıyorum.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni
görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde
gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak
isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün
kutlu olsun biriciğim.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar,
dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok
seviyorum.

SENI HER DUSUNDUGUMDE KALBIME BIR YILDIZ CIZIYORUM BENIM SIMDI KAC
YILDIZIM VAR BILIYOR MUSUN? BENIM ARTIK BIR GOKYUZUM VAR SEVGILILER
GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

HANI GOZLER vardır SOZLERI ANLATIR, HANI SOZLER vardır GOZLERI
ANLATIR, BIR DE ASK vardır SENI ANLATIR NICE SEVGILILER GUNLERINE MINIK
BEBEGIM

BUGUN HER ZAMANKINDEN FARKLI BIR SEY YAPAYIM DEDIM OLMADI YINE SANA
DEFALARCA aşık OLUP SENI DUSUNDUM SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

SANA DALGALARDAN KALEM YAPTIM VE KIYIYA SENI SEVIYORUM YAZDIM, SEN DE
INANDIN DEGIL MI? SEN DELISIN, SENI SEVMEDIM, SANA BAGLANDIM SANA
TAPTIM

SEN GUNESIN DOGDUGU, KARANLIGIN BITTIGI YERDESIN SEN HEP KALBIMDE YATAN TEK SEVGILIMSIN SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar,
dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve günesin
isiklarindan daha çok seviyorum Birlikte daha güzel günlere gitmemiz
dilegiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge
götürdüğün için Teşekkürler Seni seviyorum Daha nice günlere hep
birlikte canim

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar
erisilmezsin ama bir farkin var onlar bin tane sen bir tanesin
Sevgililer günün kutlu olsun

Bugün her zamankinden farkli bir sey yapayim dedim olmadi yine sana
defalarca aşık olup seni düsündüm Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni tahmin edecegin kadar degil, tahammül edemeyecegin kadar çok
seviyorum Sana “sevgilim!” diyebildigim için kendimi çok sansli
görüyorum

Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis
Eskiler böyle der Gökkusagini takip ettim geçenlerde sende bitti En
degerli hazinemsin benim, canimsin Sevgililer günümüz kutlu olsun

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her
an çünkü hiç bir sey seni sevmek gibi degil! Seni o kadar çok özledim ki
Sevgililer gününde yaninda olup sana sarilmak için çildiriyorum

HADI GEL TUT ELLERIMI! BENIMLE YAN! BENIMLE MEYDAN OKU HER CARESIZLIGE! BENIMLE UYU BENIMLE UYAN BIRLIKTE VARALIM NICE YILLARA

DENIZI ICERKEN MAVILER TAKILDI BOGAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GIBI
CIRPINIYORUM MAVI GOZLERINI OZLUYORUM SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN

GOZLERIN NEHIR KIRPIKLERIN KOPRU OLSA, BEN UZERINDEN GECERKEN IPLER
KOPSA VE DUSTUGUM YER DUDAKLARIN OLSA SEVGILILER GUNUNDE BIR OPUCUK
BORCLUSUN BANA

HANI EN GUZEL ASKLAR IMKANSIZ GELIR YA INSANA, IMKANSIZ OLDUGUN için
ASIGIMSANA! SEVGILILER GUNNU KUTLU OLSUN BIRTANEM, SENI çok SEVIYORUM

SEN COLLERDE SERAP GIBISIN, ENGIN DENIZLERDE YAKAMOZ GIBISIN, ISIGIM
SENSIN, GUNESIM SENSIN BIL KI çok OZLENDIN SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!


SEVGILILER OPUSURKEN NEDEN GOZLERINI KAPATIR BILIR MISIN? CUNKU
GOZLERIYLE DEGIL DE KALPLERIYLE GORMEK ISTERLER YANI HISSETMEK ISTERLER
BEN DE SENI RUHUMUN DERINLIKLERINDE HISSEDIYORUM SEVGILIM CUNKU SENI çok
SEVIYORUM SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

MAVILER GIYER BULUT OLURUM, YESILLER GIYER BAHAR OLURUM, BAKARSIN BIR
GUN BEYAZLAR GIYER SENIN OLURUM SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN

BULUTLARA YUKLEDIM HASRETIMI, RUZGARLARLA YOLLADIM SEVGIMI, YAGMURLAR
YAGDIRDIM GOZYASLARIMLA KUCUK MELEKLER GONDERDIM SENI OPMEYE!
SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

BIR KUS OLUP GITSEM, ASSAM SU ENGINLERI, VARSAM SENIN YANINA OPSEM DOYASIYA, KOKLASAM SENI, EN BUYUK HEDIYE ODUR BANA

SEN BENIM HAYATIMDA OLDUGUN SURECE, NE SEN KIMSEYE RAKIP NE DE KIMSE
SANA RAKIPTIR DAHA NICE SEVGILILER GUNUNDE BERABER OLMAYI DILIYORUM

SANA DIJITAL BIR GUL YOLLUYORUM, CUNKU UZAKLARDA ELIMDEN ANCAK BU
KADARI GELIYOR AMA BIL KI GERCEGINI, GOZLERININ ICINE BAKARAK VERMEK
ISTERDIM VE SENI SEVDIGIMI FISILDAMAK SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

DUN GECE SEN UYURKEN KIZILA BOYADIM DENIZLERI, UCURUMDAN ATTIM
SESSIZLIGI, HABER SALDIM RUZGARLARA FISILDASINLAR SENI NE çok SEVDIGIMI
VE OZLEDIGIMI

AYRILIK KUCUK SEVGILERI OLDURUR AMA BUYUK SEVGILERI GUCLENDIRIR TIPKI
RUZGARIN MUMU SONDURUP YANGINI GUCLENDIRDIGI GIBI BIZIM DE SEVGIMIZ HEP
YASAYACAK VE DAHA DA GUCLENECEK SEVGILIM NICE SEVGILILER GUNLERINDE
BIRLIKTE OLMAK DILEGIYLE

SEN DUNYAYA SURGUN BIR MELEKSIN VE BEN SENI O KADAR çok SEVECEGIM KI
BIR DAHA CENNETINE GERI DONMEK ISTEMEYECEKSIN SEVGILILER GUNUN KUTLU
OLSUN!


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

» Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

» Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun

» Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

» Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

» Okadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

» Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

» bütün mevsimleri bir günde,bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle.daha nice sevgililer gününü beraber gecirmek dileğiyle.SENİ ÇOK SEVİYORUM

» Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum! Sevgililer gününüz kutlu olsun.

» Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu
senmişsin incitanem… Sevgililer günümüz kutlu olsun. Daha nice
yıllara.


Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan
hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!


Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde
olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!


O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini
tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine
bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Uykudan uyanınca insanı uyandığına
pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten,
hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! Seni çok seviyorum.
Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!


Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım
sensin, güneşim sensin… Bil ki seni çok özlendim… Sevgililer günün
kutlu olsun özlemim!


Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana
defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü
gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek
isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim
çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir
gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.


Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında
yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine
koy; ben hep ordayım! Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu.
Yanağına ufacık bir öpücük kondurdu, hissettin mi? Sevgililer Günümüz
Kutlu Olsun Aşkım…


Sen Tanrıya dilediğim dilek, göklere uzanan ellerimsin.

Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin.

Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerim ve daima benimsin…


Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar
yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer
günün kutlu olsun!


Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için
aşığımsana!.. Sevgililer Günün kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.


Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında
mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve
gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım.
Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!


Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen
için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını
yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki
beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun
biriciğim.


Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım
seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.


Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler
kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük
borçlusun bana.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel
olur.Benim en uzun ve en güzel rüyam, şu an bu mesajı okuyor. Seni çok
ama çok seviyorum biriciğim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek
gibideğil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi
değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup
sana sana sarılmak için çıldırıyorum…

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek
daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu
sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle.
Seni seviyorum!

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım
sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi
ve özlediğimi.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de
sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.


Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar
onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı sende gördüm
aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir
daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu
olsun!

Çoğalarak seviyorum seni, giderek daha çok…

Her şeyi yeniden biriktirir gibi, çoğala çoğala.

Uzaklığında da, yakınlığında da her zamanda ve her mekânda…

Geceleri kısaltıp gündüz oluyorsun, gündüzleri bitirip yıldız oluyorsun.

Daha çok seviyorum seni, yaramın kanamasını kesen bir ilaç gibi.

Bir kıvılcımdan, bir yangına dönüşür gibi, büyüyerek ve daha çok.

Her an daha çok…

Sevgililer günün kutlu olsun aşkıııımm…

Seni çoooook seviyorum…


Aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır; Konuşursa çatışma, susarsa savaş,
severse devrim olur. Tutki ben eşkiyayım ve seni seviyorum…

Author: RasitTunca

Bir yanıt yazın